Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Sławki

Sławki, pomorskie

  • 353 760 zł
  • 1 474,10 m²
  • 239,98 zł/m²

Zdjęcie

Administrator Ko...

Skontaktuj się

Działka budowlana Sławki

Sławki, pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

353 760 zł

1 474,10 m²

239,98 zł/m²

Działka budowlana Sławki

Zaktualizowane: 14 maja 2026

353 760 zł 1 474,10 m² 239,98 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 353 760 zł (239,98 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 474,10 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, teren zróżnicowany, zabudowana
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: AJK Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 325195

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dwie działki na Kaszubach - SŁAWKI - cisza i spokój Twoim sąsiadem -1474 m² i 1045 m² - 250 zł/m².

Szukasz spokojnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu, gdzie będzie Cię budził śpiew ptaków? A może szukasz idealnych działek pod planowaną inwestycję?

Sprawdź tę ofertę, która ma w sobie klimat i potencjał w jednym. Dobrze nasłonecznione działki dosłownie obok lasu, a dookoła cisza i spokój. Tu z każdym sąsiadem będziesz na cześć a nie dzień dobry . (...)

Agent

Administrator Konta

781 551...

781 551 974

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Administrator Konta

781 551...

781 551 974

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości